Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ -НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ "СЛАВА!" УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!

Дата: 12 жовтня 2021 о 13:28
13 переглядів

Під таким гаслом у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. 11 та 12 жовтня, до відзначення Дня Захисника України з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління було проведено відповідні заходи:

- години спілкування «Наша слава козацька не вмре, не загине!» та бесіди «Ми – нащадки козацької слави» (класні керівники Денисенко А.М., Гожа Л.А., Приймак О.М., Єрсак Р.К.);

- виготовлення колективних робіт з аплікації « Мій козаче» учнів 4 класу (вчитель Інна Миколаївна Недомова);

- учні 5-7 класу підготували виставку малюнків «Славні козаки» (вчитель Інна Миколаївна Недомова) ;

- учні 5 та 6 класів зустрілися на дружній грі «Козацькі забави» (вчитель Руслан Анатолійович Титаренко)

День захисника України - це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю. Учні Любомирської гімназії з усією щирістю дитячої душі бажають захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя. Ми пам’ятаємо про тих, хто загинув, відстоювавши незалежність нашої України.

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

Возможно, это изображение (9 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.